Look at true reviews about us from the most popular websites

Book our rooms with our website or use the main booking websites.
Good
Based on 97 reviews
Peter Stone
Peter Stone
2022-09-30
Verified
Great place to stay, drink, & eat I had a great time in the Lonely Beach off-season thanks to Thomas, Nils, and their people at the Lonely Beach Resort. It’s located on the main road and they have standard bar food like 🍔 & 🍕. AMAZING!!!! But Tom’s hospitality and spirit as a genuine bar man comes across very authentically. Feel blessed to have met these guys.
TStiller
TStiller
2019-12-03
Verified
Price/Performance might be okay I guess the price and performance ratio is okay, as the Hotel was not 100% operation at that time (maybe cheaper as well?). There was some renovation ongoing and the kitchen/bar was not fully equipped, but that was okay as we only wanted to stay for some days to explore the island and the National Park Islands. Sleeping was not easy as I got a flue and aircon on/off at night kept me busy. No breakfast included, but there was a very nice breakfast place just 50m left with travel agency for all the trips and massage as well - perfect spot. the staff was very friendly and helpful, thanks for the good stay.
Dianka
Dianka
2019-03-22
Verified
Отличное соотношение цены и качества! Чуть дороже хостела, но за эти деньги (650 бат) вы получаете отдельное бунгало с кондиционером, холодильником, горячей водой в душе и хорошим бассейном. По-моему отлично. Плюс удобное расположение и ухоженная территория. Да, тут может быть немного старая мебель, но за такую цену странно ожидать уровня 5 звезд. Мне все очень понравилось! И даже лучше чем ожидала.
Lidia K
Lidia K
2017-04-20
Verified
Mój pierwszy relaks na egzotycznej wsypie Do Lonely Beach Resort trafiłam przypadkiem. Wybraliśmy się na wyspę Koh Chang bez wcześniejszej rezerwacji noclegu, a od zabranych autostopowiczów dowiedzieliśmy się, że mamy szukać noclegu właśnie w okolicy samotnej plaży. No i padło na ośrodek, który przyjął nazwę tejże plaży. Ponieważ przyjechaliśmy wieczorem i było już ciemno to opłaciliśmy jeden nocleg. Pozwolono nam wybrać odpowiedni bungalow, czyli domek składający się z pokoju i łazienki. Ponieważ w pojedynczych domkach był dziwny zapach (wiecie, to Tajlandia! Inne powietrze i o wilgoć w budynku nie trudno) ostatecznie wybraliśmy 2 osobne pokoje w takim małym pawilonie z trzema pokojami. Chociaż na stronie internetowej była cena nieco powyżej 1000thb, to my płaciliśmy 600thb za pokój dla 2 osób, z klimatyzacją, telewizorem, lodówką, mini balkonem i wifi. Nie wiem skąd ta obniżka, gdyż byliśmy w sezonie, może byliśmy pierwszymi klientami? Bo wydawało mi się, że ilość gości rosła wraz z naszym przedłużającym pobytem. A jednak w tej części wyspy turystów zdecydowanie mniej! W pokojach czysto, lodówka i klimatyzacja działająca, świeże ręczniki, tak ręczniki a nie jakieś ściery. Jednak po pierwszej nocy jeden z pokoi był zmieniony na inny, po prostu zbyt miękkie łóżko i bolały plecy. Na terenie basen, codziennie czyszczony. Minus może za chyba nieczyszczone leżaki, albo niewymieniane od lat. Podobnie poduszki do siedzenia na podłodze w barze/restauracji, brudne i odechciewało się siedzieć. Nie mogę ocenić kuchni, gdyż stołowaliśmy się w innej knajpce (sprawdź moje opinie :P), natomiast ceny nie były jakieś wygórowane. O ile doczytałam na ich stronie, można za ich pośrednictwem zorganizować różne atrakcje dostępne na wyspie, w bardziej atrakcyjnej cenie niż w punktach turystycznych. Zapytajcie w barze! My chcieliśmy skorzystać z nurkowania, ale ostatecznie zmieniły nam się plany. Ośrodek NIE znajduje się przy plaży, do tej niestety trzeba trochę dojść lub dojechać. Najlepiej wejść na plażę przez ośrodek Siam Beach. Obok ośrodka znajduje się mała placówka masażu tajskiego, ceny standardowe. A zaraz obok pralnia, jeśli dobrze pamiętam to za 1kg prania płaciliśmy 100-150 thb. Przynosisz i odbierasz o 18:00 lub następnego dnia. Żadnych robaków, komarów, a do małych jaszczurek biegających po zewnętrznych ścianach budynków zdążyłam się przyzwyczaić. Polecam!
tantawannapasu
tantawannapasu
2017-03-17
Verified
คุ้มราคามากกกกกกกก คุ้มค่าคุ้มราคามากกกก ห้องสะอาดปานกลาง แต่ชอบที่ แบ่งโซนห้องเป็นสัดส่วน เหมาะกับการพักผ่อนจริงๆ ในห้องมีตู้เย็น ทีวี เตียงก็กว้างพอสำหรับ 2 คน ที่พักมีสระว่ายน้ำด้วย มี wifi ฟรี ให้ใช้ด้วย ต้องกลับไปอีกแน่นอน
Good
Based on 172 reviews
Yohai Cohen
Yohai Cohen
2023-04-30
Very good location, nice rooms and very quiet, good for a long stay as well.
Piputchai
Piputchai
2023-04-10
Good
Robert Mason
Robert Mason
2022-06-19
Best hang out in kohchang,,the staff are the best
Alexander Strandlien
Alexander Strandlien
2022-04-18
This is the perfect spot in Lonely Beach! The club music is just a distant rumble in the night, the bungalows are big and comfy, and the staff is so so so nice!
Vanalai
Vanalai
2020-08-12
Do Lonely Beach Resort trafiłam przypadkiem. Wybraliśmy się na wyspę Koh Chang bez wcześniejszej rezerwacji noclegu, a od zabranych autostopowiczów dowiedzieliśmy się, że mamy szukać noclegu właśnie w okolicy samotnej plaży. No i padło na ośrodek, który przyjął nazwę tejże plaży. Ponieważ przyjechaliśmy wieczorem i było już ciemno to opłaciliśmy jeden nocleg. Pozwolono nam wybrać odpowiedni bungalow, czyli domek składający się z pokoju i łazienki. Ponieważ w pojedynczych domkach był dziwny zapach (wiecie, to Tajlandia! Inne powietrze i o wilgoć w budynku nie trudno) ostatecznie wybraliśmy 2 osobne pokoje w takim małym pawilonie z trzema pokojami. Chociaż na stronie internetowej była cena nieco powyżej 1000thb, to my płaciliśmy 600thb za pokój dla 2 osób, z klimatyzacją, telewizorem, lodówką, mini balkonem i wifi. Nie wiem skąd ta obniżka, gdyż byliśmy w sezonie, może byliśmy pierwszymi klientami? Bo wydawało mi się, że ilość gości rosła wraz z naszym przedłużającym pobytem. A jednak w tej części wyspy turystów zdecydowanie mniej! W pokojach czysto, lodówka i klimatyzacja działająca, świeże ręczniki, tak ręczniki a nie jakieś ściery. Jednak po pierwszej nocy jeden z pokoi był zmieniony na inny, po prostu zbyt miękkie łóżko i bolały plecy. Na terenie basen, codziennie czyszczony. Minus może za chyba nieczyszczone leżaki, albo niewymieniane od lat. Podobnie poduszki do siedzenia na podłodze w barze/restauracji, brudne i odechciewało się siedzieć. Nie mogę ocenić kuchni, gdyż stołowaliśmy się w innej knajpce (sprawdź moje opinie :P), natomiast ceny nie były jakieś wygórowane. O ile doczytałam na ich stronie, można za ich pośrednictwem zorganizować różne atrakcje dostępne na wyspie, w bardziej atrakcyjnej cenie niż w punktach turystycznych. Zapytajcie w barze! My chcieliśmy skorzystać z nurkowania, ale ostatecznie zmieniły nam się plany. Ośrodek NIE znajduje się przy plaży, do tej niestety trzeba trochę dojść lub dojechać. Najlepiej wejść na plażę przez ośrodek Siam Beach. Obok ośrodka znajduje się mała placówka masażu tajskiego, ceny standardowe. A zaraz obok pralnia, jeśli dobrze pamiętam to za 1kg prania płaciliśmy 100-150 thb. Przynosisz i odbierasz o 18:00 lub następnego dnia. Żadnych robaków, komarów, a do małych jaszczurek biegających po zewnętrznych ścianach budynków zdążyłam się przyzwyczaić. Polecam!
EXCELLENT
6.7
16 reviews on
Nicola
Nicola
2023-05-06
10
Exceptional
Pauli
Pauli
2023-04-22
9.0
Superb ☺ The bungalow had a very nice patio and all in all was GREAT value, compared to the hotels nearby. The hotel-restaurant seemed to be closed everyday but there are a lot of food places nearby. Good location anyhow, close to the action. The beach takes some getting to though. I very much enjoyed my stay. ☹ It's not luxurious, but it's great.
Aki
Aki
2023-04-10
8.0
Very good
Mr
Mr
2023-03-16
8.0
Мне все понравилось. ☺Отличное расположение. Замечательный бассейн. Приветливый персонал. Тишина и спокойствие. ☹Необходимо немного освежить ремонтом комнаты. Запустить в работу ресторан/кафе.
Иван
Иван
2023-03-13
10
Exceptional